Global Statistics

All countries
646,687,764
Confirmed
Updated on 29.11.2022 13:58
All countries
623,630,152
Recovered
Updated on 29.11.2022 13:58
All countries
6,637,957
Deaths
Updated on 29.11.2022 13:58
aktualne
DomůPro ženyDámy, i vy se v pracovních oděvech můžete cítit elegantně a pohodlně

Dámy, i vy se v pracovních oděvech můžete cítit elegantně a pohodlně

-

Ženy, dámy, holky… zkrátka pracovnice ve všech možných odvětvích. Už vás nebaví nosit neforemné pracovní oděvy, ve kterých vám plandá zadek a pas je něco jako sprosté slovo? Nechcete se cítit jako pytel brambor? Je načase opatřit si moderní dámské pracovní oděvy.

V řadě pracovních oborů je nošení pracovních oděvů nutnost a této povinnosti se nijak nevyhnete, ale přeci jen si můžete pracovní dobu zpříjemnit, když se v oděvech budete cítit dobře. Pokud si můžete vybrat oděv na práci samy, tím lépe. Máte volné pole působnosti. Pokud oděvy takzvaně fasujete, můžete zkusit vedení navrhnout takový typ oděvu, který je moderní a přizpůsobený pro konkrétní potřeby žen v jednotlivých odvětvích.

Od zahrady až po laboratoř – ženy se uplatní všude

O dámských pracovních oděvech toho hodně vědí v Tomis CZ, kde jsou připraveni na obvyklá i neobvyklá přání pracovnic z oboru lékařství, potravinářského průmyslu, facility oborů, zemědělství, ale i z trochu drsnějších oborů, jako je autodoprava nebo stavebnictví, kde se ženy zase až tak často nevyskytují. Přesto jsou i pro tyto obory navrhnuty pracovní oděvy pro ženy.

Máme pro vás krátkou ukázku toho, že právě dámy si zaslouží nosit pěkné pracovní oděvy a doplňky, které jim budou nejen slušet, ale které je i uchrání před možnými pracovními riziky.

Vyberte si pracovní triko podle nálady

Zapomeňte na nudná šedá nebo bílá trička. Je pravdou, že třeba v laboratořích nebo v potravinářském průmyslu je bílý pracovní oděv nutností, ale všude jinde se nemusíte nechat omezovat. Barevná dámská pracovní trička FUSION si můžete vybrat podle nálady, firemních barev nebo prostě tak, aby vám ladila s dámskými pracovními kalhotami. Díky volnému střihu se nebudete potit a nikde vás nebude nic tahat ani škrtit.

Pracovní šortky all-in-one

Potřebujete pracovní šortky na zahradu? Nebo takové, které uplatníte i v dílnách, ve skladech nebo na turistickém pochodu? Téměř multifunkční využití nabízejí dámské pracovní šortky YOWIE, které jsou navržené v moderním designu, mají atraktivní potisk i praktické kapsy. Kombinace modro-fialové nebo hnědo-zelené působí svěže a originálně. A buďte si jisté, že jak v práci, tak na zahradě nebo na výletě v nich naděláte parádu. Kolekce Yowie patří mezi nejoblíbenější, více o této kolekci si můžete přečíst přímo na stránkách výrobce zde.

Chodidla v pohodlí i v bezpečí

Zvolit si pracovní obuv, která bude nejen pohodlná, ale také bezpečná může být zejména v létě problém. S dámskými pracovními sandály FLORET SAN můžete všechny starosti hodit za hlavu. Ocelová špice v sandálu uchrání vaše prsty před okopem i pádem předmětů a díky důmyslnému tvarování i prodyšným materiálům vám nebude v letních měsících horko.

Šátek jako pracovní doplněk i ochrana před počasím

Sportovní šátky a nákrčníky si získávají stále větší oblibu díky jejich funkčnosti. Když je navíc šátek v holčičí růžové barvě, není už co řešit. Stačí ho nasadit a vyrazit. Multifunkční šátek FLORET můžete použít na ochranu krku před ofouknutím anebo si ho můžete natáhnout jako pokrývku hlavy. Šátek je rychleschnoucí a dobře pohlcuje vlhkost a odvádí ji od těla. To byl jen malý výčet toho, jak si můžete nakombinovat dámské pracovní oděvy. Díky modernímu přístupu výrobců jako jsou Červa, ARDON, Panda, CRV, Kapriol, Delta Plus, LOAP, Sioen, Raven, RVC a mnoha dalších si i ženy mohou v práci připadat dobře. Zkuste to i vy a pořiďte si stylové dámské pracovní oděvy. Další inspiraci hledejte na portálu oblecsedoprace.cz.

Must Read

- Reklama -PR článek